SALON FIRMOWY DEWRO

DRZWI BIELSKO
ul. Gen.J.Kustronia 47A
43-300 Bielsko-Biała
Telefon (33) 810 11 29
Email: salon@dewro.pl

Marcin Góra
Kom. 515-177-073
marcin.gora@dewro.pl

Sławomir Kóska
Kom. 506-130-936
salon@dewro.pl


DEWRO Wróbel Sp Jawna to firma należąca do grona polskich liderów w produkcji drzwi wewnętrznych fornirowanych na indywidualne zamówienie. Firma DEWRO posiada dwudziestoletnie doświadczenie w branży stolarskiej.

Klienci, którzy odwiedzają salon Dewro w centrum handlowym Kustronia 47, spotykają się z fachową obsługą i profesjonalnym serwisem, obejmującym doradztwo techniczne, pomiar na budowie oraz montaż drzwi. Dostępność ponad XXX wzórów sprawia, że w salonie Dewro wybór drzwi na lata staje się prawdziwą przyjemnością.

HISTORIA FIRMY

Firma Dewro działa na rynku od 1991 roku. Początkowo produkowała meble na indywidualne zamówienie do banków, instytucji i prywatnych klientów. Dziś drzwi tej marki znajdują się w obiektach użyteczności publicznej, uczelniach czy hotelach.

Od samego początku istnienia firmy stawialiśmy na wysoką jakość materiałów i perfekcyjne wykonanie. Wraz z rozwojem firmy sprecyzowany został profil działalności, nastawiony na produkcję drzwi wewnętrznych wykańczanych wysokiej klasy naturalną okleiną. Obecnie możemy się pochwalić doświadczonym personelem i nowoczesnym parkiem maszynowym, co gwarantuje realizację nawet najtrudniejszych zleceń.

PRODUKCJA

Aktualnie nasz zakład to ponad 7 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni produkcyjnej i blisko 170 pracowników. Średnia miesięczna produkcja to 1200 szt drzwi na zamówienie, co w przypadku zindywidualizowanej produkcji jest wynikiem bardzo satysfakcjonującym.

DRZWI DEWRO

Produkowane przez nas drzwi charakteryzują się najwyższą jakością zastosowanych materiałów oraz elementów składowych. Płaszczyzny skrzydeł są wykańczane wysokogatunkowymi okleinami naturalnymi w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej oraz lakierowane lakierami transparentnymi lub kryjącymi z palety RAL lub NCS. Coraz częściej nasze produkty są oklejane laminatem HPL i przystosowane do ościeżnic metalowych, dzięki czemu możemy realizować nawet najtrudniejsze zlecenia. W ofercie firmy znajdują się również drzwi techniczne: posiadamy aprobaty techniczne na produkcję drzwi przeciwpożarowych, dymoszczelnych oraz akustycznych.

DRZWI WEWNĘTRZNE

Wewnętrzne drzwi drewniane stały się flagowym produktem firmy Dewro. Cenione są w szczególności przez klientów detalicznych za indywidualne dopasowanie do potrzeb nabywców i stylu, panującego w ich wnętrzach. Produkt piękny, funkcjonalny i długowieczny jest wynikiem zastosowania nowoczesnych technologii, najwyższej jakości materiałów i współczesnego wzornictwa. Nad przebiegiem procesu produkcji na każdym jej etapie czuwają specjaliści o najwyższych kwalifikacjach.

Dzięki znakomitej jakości materiałów i podzespołów drzwi firmy Dewro wyróżniają się na tle innych produktów tego typu. Wewnętrzna konstrukcja drewniana pokryta jest okładziną z płyt wiórowych, co sprawia, że skrzydła drzwiowe są odpowiedniej sztywności i nie ulegają wypaczeniu.

DRZWI TECHNICZNE

Firma Dewro jest też producentem drzwi technicznych, przeznaczonych do pomieszczeń gdzie wymagane certyfikaty akustyczne, dymoszczelne i przeciwpożarowe

CO NAS WYRÓŻNIA

Indywidualne podejście do każdego zamówienia wyraża się w dbałości o detal. Do wykończenia krawędzi drzwi Dewro używa się litego drewna w takim samym gatunku, jak płaszczyzny skrzydła. Daje to większe zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi tam, gdzie występują największe obciążenia.